Beşiktaş

Yeni seriye başlıyoruz

Beşiktaş’ın Brezilyalı yıldızı Josef de Souza, pazartesi günü oynayacakları Hatayspor maçıyla birlikte yine yükselişe geçmeye mecbur olduklarını söz etti. Ekip kaptanı olan Sambacı, arkadaşlarıyla daima toplu halde hem de birebir yaptığı görüşmelerde, bilhassa son 5 maçta kaybedilen 9 puan nedeniyle dertli bir süreç yaşadıklarını belirterek, “Belki çok berbat oynamıyoruz lakin çok yeterli olduğumuz da söylenemez. Yaşadığımız bu kayıplar olmasa artık puan farkıyla liderlik koltuğunda oturuyor olacaktık. Neyse ki fazla fark yok, bunun açılmasına müsaade vermeyelim” dedi ve şöyle devam etti:

ÇIKIŞA GEÇME ZAMANI
“Beklenmedik puan kayıpları nedeniyle taraftarımızı üzdük. Taraftarlarımız bizden yalnızca galibiyet değil, birebir vakitte yeterli futbol oynamamızı da bekliyor. İyisiyle-kötüsüyle 10 maç geride kaldı. Bu haftadan itibaren yeni bir periyoda girmeliyiz. Deplasmandaki Hatayspor müsabakası tekrar çıkışa geçeceğimiz maç olmalı. Rakibimizin puan sıralamasındaki durumuna aldanmayalım. Yalnızca işimize odaklanalım ve bizden bekleneni alana yansıtalım. Bu maçla başlayacağımız 3 puan serimize Ümraniye ve akabinde G.Saray derbisini de eklediğimizde sıralamada özlediğimiz yerde olacağız.” dedi.

Bu dönem sadece5maçta formagiyen Josef deSouza, gol atmave asist yapmabaşarısını gösteremedi.

Oynadığı 5 maçta oplam 385 dakika alanda kalan Brezilyalı yıldız, Beşiktaş formasıyla bugüne kadar 83 resmi karşılaşmada 8 gol atarken, 3 de asist yapmayı başardı ve toplamda 11 gole direkt olarak katkı sağladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu