Bayilik Veren Firmalar

Kombi Bayiliği Veren Firmalar

Kombi bayiliği veren firmalar arasında hizmet kapsamında gayet fonksiyonel ve kaliteli bir hizmet anlayışına sahip olan firmaları bulabilmeniz mümkündür Kombi bayilik işlemleri ile ilgili seçim yapacağınız vakit firmaları araştırarak isim hakkı bedeli alıp almadıkları ve bunun yanı sıra hangi firmanın ne kadar ücret talep ettiği ile ilgili bilgilendirmeyi araştırmanız gerekmektedir.

Baymak kombi bayiliği nasıl alınır?

Kombi bayilik Batılı firma kültürüne sahip olan firmalardan Baymak kombi servis işlemleri ile ilgili 60 bin metrekarelik alan üzerinde iki farklı üretim tesisi bulundurmaktadır. Ülkemizde ise 1200 adet münhasır bayilik yer almaktadır. 250’nin üzerinde yetkili servisi ile hizmet veren kombi bayilik 2100 kadar da satış noktasına sahiptir.

BDR THERMEA kapsamında Baymak firmasına ait bayilikler Hollanda, Türkiye, Almanya, İtalya, İngiltere, İspanya ülkelerinde de hizmet sunmakta.Alman Körting lisansı kapsamında faaliyet gösteren firma kat kaloriferi, kombi, yoğuşmalı kombi, duvar tipi kombi, sıvı, gaz ve motorin yakıtı içeren ürünler, termoboyler, aspiratör, pompa, su ısıtıcılar ve daha bir çok ürün Baymak kalitesi ile tüketicilere sunulmaktadır.

Ülkemizde Baymak markası kapsamında hizmet veren 265 Brötje, 117 Falke,  Lambert,  Baymak firması kombi alanında hizmet vermektedir. Alanında uzman ekipmana sahip olan Baymak firması tanıtım toplantıları ile sürdürdüğü faaliyetleri ileri düzeyde arttırarak çeşitli il ve ilçelerde iş modeli ile ilgili detaylandırmalara yer vermektedir.


Özellikle kış aylarında yoğun talep gören kombi ürünü için alternatif bir çok ürün seçeneği mevcut bulunmaktadır. Kaliteli ve güvenilir bir kombi seçmeniz kış ayı boyunca rahat ve huzurlu bir dönem geçirmenizi sağlamaktadır. Sürekli sorunlu bir şekilde çalışmakta olan kombiler su damlatmakta, gösterge ile sürekli olarak haftalık yada aylık olarak kombi tamirat işlemi gerektirmektedir. Kombi ile ilgili teknik destek sunabilme imkanı sağlayacak bir firma olmanız tercih edilebilirliğinizi arttırmaktadır. Bu alanda bilindik markalar ile çalışmanız veya bayilik almanız sizler için etkili bir alt yapı oluşturma imkanı sunmaktadır.

Kombi bayiliği almak mantıklı mı?

Imax Kombi bayiliği alma şartları nelerdir?

Kombinizin çalışma performansını etkili bir düzeyde arttırmak için çeşitli etkilere sahip olan firma hem ekonomik hem ergonomik bir tasarıma sahiptir. Isınma maliyetlerinizi yarı yarıya indirmenize katkı sağlayacak olan kombi ürünleri ile Imax ısıtma sistemleri kapsamında bayilik hizmeti alabilmeniz mümkün olmakta.

Çalışma işlevi bakımından zararlı gazların önlenmesini sağlayan ürünler ile çevreci bir modül oluşturmaktadır.

 

İklimsa Kombi Bayilik Almak İçin Ne Yapmam Gerekiyor?

Kombi bayiliği veren firmalar Dünya bazında oldukça kullanışlı ve markalar arasında öncülük eden ürünler bulabileceğiniz firmalardan bir tanesi de İklimsa klima ve kombi bayiliği olmakta. Hacı Ömer Sabancı Holding kapsamında faaliyetlerini ilerleten firma  yıllık deneyimi ile en iyi ve en yeni markalardan bir tanesidir.

Hizmet verilen ürünler arasında fark yaratan firma başvuru formu ile bayilik alma fırsatını bayilik almak isteyen bireylere sunmakta. İklimsa merkezleri kapsamındaGeneral, Heavy Ind, Sharp, Sigma, Tronic, Panosonic markaları ile aynı satış fiyatlandırmalarına sahip ürünleri İklimsa mağazalarından temin edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu