Beşiktaş

Kara Kartal’ın ilacı ara

İşlerinbir türlü yola girmediği Beşiktaş’ta teknik yönetici Şenol Güneş, ekibi tanımak için vakte muhtaçlık duyuyor. Bu haftaki Antalyaspor maçından sonra lige verilecek ortada düğmeye basacak. Başarılı teknik adam, yaklaşık 1 ay sürecek ortanın bir kısmında grubu kampa alıp bütün problemlerin üzerinde tek tek duracak. Deneyimli çalıştırıcı bu ortada önceliği savunmaya verecek. Oynattığı atak futbolu ile bilinen Güneş, işler düzelene kadar defansı ön plana alacak. Bu mevzuda yardımcıları ile çalışmalara başlayan siyah beyazlı teknik adam, yeniden bu ortada devre ortası yapılacak transferler için de uğraşacak.

BİZZAT AÇIKLAMIŞTI

Şenol Güneş hafta sonu oynanan derbi sonrasında yaptığı açıklamada gruptaki sıkıntıları tek tek anlatmış ve şu kelamları lisana getirmişti: “Şu anda eldeki oyuncularla oynayacağız, transfere daha var. Şu anda en büyük ıstırap, sağ ve sol stoperlerde. Orada bir atılım yapmamız lazım. Orta saha ve ataktan daha değerli noktalar var. Eldeki oyuncularla istediklerimizi yapmak istiyoruz. Antalyaspor ve Serik Belediye maçlarında grup zorlanabilir, genel bir zorlanma var zira. Grup oturursa sorun yok, olmazsa değiştireceğiz. Savunmada zaaflarımız daha fazla.”

MÜCADELE ETMENİZ GEREKİYOR

ÖteyandanŞenol hoca,oyuncuları toparlamakiçin motivasyon konuşmalarıyapmaya devam ediyor. Dünküantrenman öncesi talebelerini toplayantecrübeli çalıştırıcı, “Kısa bir müddettir beraberiz.Birbirimizi tanımamız, isteklerimizianlamamız için vakte ihtiyacımızvar. Lakin bu vakti en işi formda geçirmeliyiz.Her kadronun kayıpları olacak.Önemli olan bundan sonrasında yapacağımız.Giydiğiniz forma mücadeleetmenizi gerektiriyor” ifadelerinikullandı. Güneş’in ayrıyeten Cenk,Atiba ve Josef’ten arkadaşlarıylakonuşup moralvermelerini istediği degelen haberler ortasında.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu