Galatasaray

İngiliz basınından olay iddia! Galatasaraylı Mauro Icardi ve Devrim Özkan…

Galatasaray’ın dönem başında PSG’den kiralık olarak takımına kattığı Mauro Icardi, Beşiktaş derbisine kadar saha dışında yaşadıklarıyla gündeme gelmişti. Arjantinli golcü derbide attığı 2 golle yine yeşil alandaki başarısıyla gündeme geldi. Yıldız golcü Eylül ayının başında Wanda Nara ile 9 yıllık bağını sonlandırdığını açıklamıştı.

Bu olayın akabinde Wanda Nara, Arjantinli rapçi L-Gante ile birlikteliğini duyurdu. Wanda Nara, İtalya’da bir televizyon kanalına açıklamalarda bulundu. Arjantinli medyatik hoş, Mauro Icardi hakkında konuştuğu anlarda gözyaşlarına hakim olamadı.

Wanda Nara; Mauro Icardi’nin China Suarez ile yaşadığı ihanet argümanlarına da yanıt verdi. İngiltere’den Mauro Icardi ve İhtilal Özkan hakkında gündeme bomba üzere düşen argüman ortaya atıldı. İşte detaylar…

NELER YAŞANDI?

Galatasaray ‘ın Arjantinli yıldız futbolcusu Mauro Icardi ile eşi ve menajeri Wanda Nara geçtiğimiz ay ayrıldıklarını duyurmuştu.

‘BENİM İÇİN ACI VERİCİ’ DEMİŞTİ

Wanda Nara, ferdî Instagram hesabından hususla ilgili bir açıklama yayınlamıştı. Wanda Nara ayrılığı şu sözlerle açıklamıştı;

“Bu anı yaşamak benim için acı verici. Lakin yaşananlar ve medya spekülasyonları göze alındığında bunun benden duyulmasını tercih ederim. Bu ayrılık hakkında rastgele bir detay vermeyeceğim. Lütfen, yalnızca benim için değil çocuklarımız için de anlayış rica ediyorum”

BARIŞMAK İÇİN WANDA’NIN OTELİNE GİTTİ AMA…

Daha sonra Icardi’nin müsaade alıp özel işleri için Arjantin’e gittiği açıklanmıştı. Yıldız futbolcunun Wanda Nara’yı barışmaya ikna etmek için ülkesine gittiği belirtilmişti. Icardi’nin o tarihlerde Wanda Nara’nın otelinin önünde şok imajları ortaya çıktı.

GÜVENLİKLER, ICARDI’Yİ OTELE SOKMADI

Wanda ile barışmak için Buenos Aires’e giden Icardi hiç beklemediği bir durumla karşı karşıya kaldı. Wanda’nın kaldığı otele giden yıldız futbolcu güvenlikler tarafından içeri alınmadı. Gossipeame’nin paylaştığı imgelerde Icardi’nin otelin önüne geldiği lakin kendisini içeriye almayan güvenlik görevlileriyle tartıştığı görülüyor.

Wanda Nara şu açıklamalarda bulundu;

“Mauro Icardi ile ayrılığım beni çok acıttı. Sonsuza dek aşka inanan bir beşerim. eçtiğim adamın yanında yaşlanmaya inanıyorum ancak bazen hayat sizi şaşırtıyor ve biz ilerlemeliyiz. Ebediyen memnunluğu aramalı ve çocuklara hayatta ne olursa olsun her vakit memnunluğu araması gerektiğini göstermeliyiz.”

CHINA SUAREZ İLE İHANET İDDİALARI

Mauro Icardi’nin China Suarez ile yasak aşk yaşadığı tezleri hakkında da konuşan Wanda Nara, “Onun hakkında her şeyi biliyordum. Onun ne telefonunu kurcaladım ne de bunu mevzu hakkında bir arayışa girdim. Ancak bu durumun farkındaydım. Oturduk Icardi bana ‘Size bu durumu anlatmak istiyorum’ dedi. Icardi, canınızı acıtsa da size doğruları söyleyen biri. Bu yüzden onunla çabucak hemen her vakit tartışırım, zira o size doğruyu söyleyen biri, canını acıtsa da. Bana birini gördüğünü söyledi. China Suarez’den bahsediyorum”

İNGİLTERE’DEN DEVRMİ ÖZKAN İDDİASI

İngiltere’den The Sun, Wanda Nara’nın İtalyan televizyonuna yaptığı açıklamaları haberleştirdi. The Sun haberin detayında Mauro Icardi’nin Türk oyuncu İhtilal Özkan ile birlikte olduğu savında bulundu. Haberde “29 yaşındaki Icardi’nin artık de Türk oyuncu İhtilal Özkan ile birlikte olduğu konuşuluyor. Arjantinli, İhtilal Özkan ile el ele görüntülendi.” tabirleri yer aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu