Galatasaray

Galatasaray’a yeni sponsor

Nef Stadı’nda gerçekleştirilen sponsorluk mutabakatının imza merasimine, Galatasaray Kulübü İdare Heyeti Üyesi Mehmet Cibara ile Daikin Türkiye Üst Yöneticisi (CEO) Hasan Lider katıldı.

Törende konuşan Mehmet Cibara, Daikin ile daha evvel de sponsorluk mutabakatı yaptıklarını hatırlatarak, “Daikin, muhtaçlık duyduğumuz her vakit başvurduğumuz ve hiçbir vakit reddedilmediğimiz bir dostumuz. Yıllar sonra Daikin ile yeniden bu türlü bir imza atmaktan onur duyuyoruz. Hasan Bey’e çok çok teşekkür ediyorum.” tabirlerini kullandı.

Sponsorluk çalışmalarının devam ettiğini aktaran Cibara, hem bayan hem de erkeklerde bu dönem ligleri birinci dört ortasında bitirmeyi hedeflediklerini vurgulayarak, “Kadınlarda önümüzdeki dönem gaye Şampiyonlar Ligi’nde oynamak. Bu da ligde final oynamak demek.” diye konuştu.

Hasan Lider de Galatasaray’ın bir dünya markası olduğunu lisana getirerek, “Galatasaray üzere bir markayla yan yana olmak sahiden gurur verici. Daikin de kendi dalında açık orta dünya markası. İki markanın sinerjisinin çok güçlü olacağına inanıyorum. Galatasaray’a ne verirsen fazlasını alıyorsun. Deneyimlerimiz bize bunu gösteriyor. İnşallah mutabakatımız uzun periyodik olur. Öbür yerlerde de elimizden gelen takviyesi vereceğiz. Grubumuza da güveniyoruz. Kim ne derse desin şampiyon olacağız.” değerlendirmesinde bulundu.

Galatasaray HDI Sigorta Başantrenörü Ataman Güneyligil ve sarı-kırmızılı voleybolcular da toplantıyı takip etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu