Galatasaray

GALATASARAY HABERİ: Lucas Torreira’dan transfer itirafı! “Buraya gelmemde…”

Lucas Torreira: Kasımpaşa maçında ekip ruhunu alana uygun yansıttık. Hoş bir maç çıkardık, taraftarlarımızı keyifli ettik.

Hocanın istediği şeyleri yapmaya başladık. Bizim için hoş bir sonuç oldu. Konyaspor maçını taraftarlarımız takviyesiyle kazanacağız. Onlara çok teşekkür ediyorum, onların dayanağı ile çok daha âlâ oynuyoruz.

Bize şahane dayanak oluyorlar. Ulusal ortadan öncesi son maç, kazanırsak önderde olabiliriz. Bu maçı kazanmak için her şeyi yapacağız.

Muslera buraya gelmem de değerli bir kesim oldu. Bana çok yardımcı oldu, projeyi burada neler yapmak istiyoruz onu anlattı. Burada büyük bir proje var. Bu projenin modülü olmak için buraya geldim.

Erden Beyefendi ve lider ile konuştuk, herkes bana yardımcı oldu. Buranın olağanüstü bir taraftarı var.

Benim için çok büyük bir kulüp, burada olmaktan ötürü çok memnunum.

Muslera, çok büyük gördüğüm ve mükemmel bir insan. Muslera ile tıpkı ulusal kadroda oynamak büyük bir onurdu benim için. Yalnızca Galatasaray taraftarı değil, öbür taraftarlar da hürmet duyuyor Muslera’ya.

Harika bir taraftarımız var. Bizi sabah 4’te Dries Mertens ile birlikte karşılayınca bunu fark ettim.

Çok tutkulu, formaya kendini adamış bir taraftarımız var. Bu tutku benim de hissettiğim bir şey. Çok yakın hissediyorum taraftarlarla.

Sezon öncesi devirde çok vaktim olmadı. Ben buraya geldiğimde dönem başlamıştı bile.

Ancak buraya geldiğim vakit kendimi daima hocamızın isteklerine adadım, neler yapmam gerektiğini uygun anlamaya çalıştım. Ben kadrosu tanıyorum, ekip da beni tanıyor.

Mertens ile birebir uçakta geldiğimiz için birbirimizi tanıma fırsatımız oldu. Onunla âlâ anlaşıyoruz.

Sahaya indiğimiz vakit da ekip için ne kadar kıymetli olduğunu gösterdi. Geçmişinde çok kıymetli muvaffakiyetleri olan bir oyuncu.

Şimdilik Galatasaray’a odaklanmış durumdayım. Burada 4 yıllık bir kontratım var.

Gelecekte neler olacağını bilemem fakat şu anda tek niyetim Galatasaray’ın başarısı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu