Galatasaray

Galatasaray Başkanvekili Erden Timur’dan sert açıklamalar! “Bu kurguyu yapanın başına yıkarız”

Galatasaray Lider Vekili Erden Timur, basın toplantısında sert açıklamalarda bulundu.

İşte Timur’un o kelamları…

“TOPLANTININ ANA GÜNDEMİ ADALET”

“Bu toplantının ana gündemi başından sonuna adalet olacak. Ve adalet dendiğinde, herkes için adalet demek. Bu kimsenin kendi için eğip bükebileceği bir sistem değil. Ayrıcalık değil, adalet istiyoruz.”

“BU KURGUYU YAPANIN BAŞINA YIKARIZ”

“Fenerbahçe’nin 4 sefer lehine, 1 kez aleyhine karar verildi. Biz ise VAR odası diye bir şey göremedik. Maçlarımızın büyük kısmı iki VAR hakemine verilmiş. Alper Ulusoy ve Hakan Ceylan. Alper Ulusoy’u aslında tüm Türkiye bizim maçımızdaki 6 saniye ile tanıyor. Bu iki isim misyonlarını o kadar düzgün yapmışlar ki, daima bizim maçlarımıza atanmışlar. Bunun net bir kurgu olduğu bariz bir halde ortada. Kimse ortalama bir zekayla bile anlaşılabilecek bir gerçeği görmezden gelmeye kalkmasın. Biz bu kurguyu yapanın başına yıkarız!”

“METE KALKAVAN’A NASIL SORUŞTURMA AÇILMAZ?”

“Geçen sene Rizespor maçımızı yöneten ve o maçtan sonra hakemliği bitme noktasına gelmiş Ali Palabıyık, yeniden maçımıza atanıyor. Bunun ruhsal tesirinin farkındayız. Bir hakem nasıl Galatasaray’ın maçında karşı kadronun formasını giyip maça gidebilir? Mete Kalkavan da travmalı hakemlerden biri. Haydi yaptı diyelim, nasıl soruşturma açılmaz?”

“EKRAN BAŞINDA DAİMA YUMRUK YEMİŞ ÜZERE HİSSEDİYORUZ”

“VAR’la ilgili bahislerde milletlerarası bir derste bilinen bir metafor varmış. Hakem VAR’a çağırıldığında konumu izleyince, karnına yumruk yemiş üzere olmalıymış. Bizler de taraftar olarak ekran karşısında daima yumruğu yemiş üzere hissediyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu