Fenerbahçe

Fenerbahçe’den Murat Ilgaz açıklaması: “Kongre üyesi olmamıştır”

Fenerbahçe, resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada, Merkez Hakem Heyeti Başkanvekili Murat Ilgaz’ın, Fenerbahçe kongre üyesi olduğu savlarına ait yalanlama yayımladı.

İşte o açıklama:

18 Ekim 2022 Salı günü spor kamuoyunu meşgul eden gündemin devamında, bir gruba bağlılıkları net biçimde belirli olan gerçek kimlik taşımayan kimi toplumsal medya hesapları tarafından oluşturulan gündemi takip ettik.

Bu gündem çerçevesinde Merkez Hakem Konseyi Başkanvekili Sn. Murat Ilgaz ile Kulübümüzü ilişkilendiren bir palavraya dair açıklama yapma gereği doğmuştur.

Türkiye Futbol Federasyonu’nda 2014 yılından itibaren çeşitli kademelerde misyon almış ve Temmuz 2022 prestijiyle Merkez Hakem Konseyi Başkanvekili olarak vazife yapan Sn. Murat Ilgaz, Kulübümüzün hiçbir vakit kongre üyesi olmadığı üzere Kulübümüz bünyesinde rastgele bir misyonu de olmamıştır.

İlgili Makaleler

Gerçekle hiçbir ilgisi olmayan bir durum üzerinden yaygara koparanlar, bu palavralarını güçlendirmek ismine Kulübümüzün bayrağı önünde düzmece görseller üretip deverana sokmaktan ve koordineli olarak paylaşımlar yapmaktan geri durmamışlardır.

Fenerbahçe Spor Kulübü olarak son birkaç gündür ısrarla hezeyanlarını sürdüren bu şahısları spor kamuoyunun takdirine bırakıyor; aklı selim futbol paydaşlarını bu ucuz yaklaşıma karşı durmaya davet ediyoruz.

Fenerbahçe Spor Kulübü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu