Fenerbahçe

Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus AEK Larnaca maçı öncesi basın toplantısı düzenledi!

Fenerbahçe Teknik Yöneticisi Jorge Jesus, UEFA Avrupa Ligi’nde oynanacak AEK Larnaca maçı öncesi basın toplantısı düzenledi.

Gruptaki birinci 3 maçında 7 puan toplayan sarı-lacivertliler, Güney Kıbrıs’ta rakibini mağlup ederek kümeden çıkmayı garantilemek istiyor

Kritik karşılaşma öncesi Kanarya’nın teknik yöneticisi Jorge Jesus açıklamalarda bulundu.

JORGE JESUS’UN AÇIKLAMALARI:

“Zor bir maç bizi bekliyor. Zira rakibimiz Larnaca’nın hala kümeden çıkma talihi var. Güzel bir oyun sergileyip, kümeden çıkmak ismine galip gelmeyi umuyoruz.”

“Takımımızda sakat oyuncular var. Sık maç yaptığınız vakit bu türlü şeyler olabiliyor. Birçok oyuncumuzu İstanbul’da bırakmak durumunda kaldık. Maça hazır oyuncularla başlayıp, galibiyetle konutumuza dönmek ve cins atlamak istiyoruz.”

“Bu maça yalnızca sportif çerçevede bakıyoruz, politik çerçevede bakmıyoruz.”

“Şu bir gerçek ki, Luan Peres’in sakatlığı Attila Szalai’nin rotasyonu için makûs oldu. Yarınki maç Attila için dinlenme maçı olacak mı bunun kararını yarın vereceğim. Batshuayi’nin bir hastalığı var. Yarınki durumuna nazaran onun için de karar vereceğiz.”

“Larnaca’nın çok motive olduğunu düşünüyorum. Bu bizim için bir alarm. Alanda uygulayacağımız fikirlerimiz tıpkı. İki ekip da artık birbirini daha güzel tanıyor. Sıkıntı bir maç bizi bekliyor. Kümeden çıkmak için elimizden geleni yapacağız.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu