Fenerbahçe

Çalışıyoruz kazanıyoruz

Fenerbahçe’nin başarılı file bekçisi Altay Bayındır, dünkü egzersiz sonrası kıymetli açıklamalar yaptı. Tepede yer almalarını çok uygun çalışmalarına bağlayan deneyimli kaleci, bunun da kendilerini motive ettiğini söyledi. Altay “Kazanmak her vakit hoştur. Lig ve Avrupa’daki pozisyonumuz pahalı. Çok uygun çalışıyoruz. Her şeyi konuşup tartışıyoruz. Meyvelerini de maçlarda alıyoruz. Hoş gidişatın bedelli yanı bunu devam ettirmektir. Liderliğin en hoş hissiyatı orada kalabilmektir” dedi.

ZATEN VAZİFEM BU!

Her rakip, Fenerbahçe ile oynadığının şuurunda. Biz de bu nitelikte konsantre oluyoruz. Hocalarımızla her gün toplantılarımız oluyor. Her şeyi en ince detayına kadar konuşuyoruz. Şanssızlıklar yaşamazsak bu hoş gidişat devam edecektir” sözlerini kullanan Altay, “Avrupa’da kalesini en çok gole kapatan kalecilerden birisin. Bu mevzu hakkında ne söylemek istersin?” sorusuna “Ne söyleyebilirim ki, bu benim vazifem. Bu istatistik çok kıymetli, umarım bunu devam ettirebiliriz” karşılığını verdi.

KUPA DÜZGÜN BİR ARA OLACAK

Yoğunbir tempodan geçtik. Dünya Kupası ortası bizim için düzgün bir orta olacak. Hem dinlenecek hem de daha yeterli olmak için çalışacağız. Maç oynamak, her ne kadar yorucu olsa bizim için hoş bir şey. Çok maç oynamaya alışmamız lazımdı ve biz buna alıştık.

SAHA İÇİ VE DIŞI FARKLI

“Saha içinde yapman gerekenler muhakkak lakin bunları sağlıklı bir biçimde yapabilmek için saha dışı çok değerli. İş odaklıyız, hayatımız Samandıra ve mesken ortasında geçiyor. Bizim işimiz bu, yoruluyoruz diyemeyiz.”

TARAFTARIMIZ ÇOK İSTEKLİ

Altay, sarı lacivertli taraftarlara da tıpkı bir parantez açtı. Başarılı kaleci “Taraftarlarımız çok istekli. Bizler üzere kupalar kazanmak istiyorlar. Biz de onların bu isteğini yerine getirmek istiyoruz. Takviyelerini esirgemesinler” tabirlerini kullandı.

HOCANIN SİSTEMİNİ SEVİYORUZ

Her hocanın kendi uygulamak istediği bir sistem vardır. Hocamızın da hepimizin sevdiği bir sistemi var. Biz de bu sistemde çalışarak tecrübelendik ve daha uygun olduk. Bizim tek bir işimiz var. F.Bahçe’nin başarısı ve çıkarları için gayret etmek.

ELEŞTİRİLERİ TAKMIYORUM

“Duygusal manada yer yer hüzünler oldu. Ortada bir şey yokken oldu. Tenkitleri, yazılan çizilenleri takmıyorum. Taktığın vakit kendine inancın itimadın yoktur. Yolundan şaşmazsan bir şeyler yoluna girecektir.” sözlerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu